Za sexem na Jadran aneb sexuální turistika pro každého!

Jadran-broskvicky.cz

Každý, kdo se v téhle problematice alespoň trochu orientuje, ví, že tradičně protežované Thajsko začíná z pomyslného vrcholu sexuální turistiky sesazovat Kambodža, a to kvůli svým nízkým cenám i menší kriminalitě. Ale věděli jste, že nezávazný sex na dovolené si můžete bez potíží užít i skoro za humny? Chorvatsko má dokonce svou sexuální mapu! A jaké destinace byste rozhodně neměli minout?

Chcete povzbudit svůj sexuální apetit? Pak vyzkoušejte, co s vámi udělá rozpalující žár jižního slunce a intimní prostředí mnoha ostrovů a ostrůvků. Ale zásobte se předem. Lékárny v Dubrovníku hlásí, že se pravidelně potýkají s nedostatkem kondomů, Viagry a dalších nezbytných propriet. A nejenom tam…

Je libo trochu erotiky na vlnách?

Ano, tak to vypadá na mnoha plážích, když sálající slunce konečně zapadne. Takže pokud se jen nemíníte povalovat na jemném písku, zamiřte rovnou na „chorvatskou Ibizu“ alias Zrice, ležící na  ostrově Pag. Vypadá to tu jako v pohádce: písčité pláže, malé bazénky s příjemně teplou hudbou, příjemná hudba… V noci jde o ideální kulisy pro sexuální orgie všeho druhu.

Je libo trochu soukromí? I toho bude dost. Všimněte si, kolik nejrůznějších loděk a lodiček nabízí své služby při korzování teplých Jadranským mořem, a když si vezmete majitele trochu stranou a požádáte ho o noční erotickou plavbu, téměř jistě nebude proti. Na menší lodi je prostoru k seznámení spousta a posádka se navíc za ta léta již naučila dívat se tak trochu stranou.

Přes den rodiny s dětmi, v noci divoký sex…

Pro skupinový sex, výměnu partnerů a další lahůdky se pak nejlépe hodí přístav a Istrii jménem Rovinj. A nemusíte ani umět chorvatsky. Čechů sem jezdí tolik, že se na všem snadno domluvíte i svou rodnou mateřštinou. Jen to chce mít v ruce pár drobných navíc.

A konečně si na své přijdou i milovníci z gay komunity. Třeba pláž Kanegra rovněž a Istrii je v noci schůzkami takového stylu vyhlášená. Plážová hlídka tu navíc nebývá nijak přísná, jen po sobě nesmíte zanechat nepořádek. Přece jenom, ráno se sem zase vrátí rodiny s malými dětmi…

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image