Ženský mokrý orgasmus aneb dokonalé potěšení

mokrý ženský orgasmus broskvicky.cz

Ženský orgasmus je téma široké a pro mnoho mužů i žen stále zahalené tajemstvím. Přinášíme vám proto celý seriál, v rámci kterého se podrobně podíváme na všechny druhy ženského genitálního vyvrcholení. Nezapomínáme na vaše uspokojení a tak v každém článku najdete podrobný návod, jak konkrétního orgasmu u vaší partnerky dosáhnout. V 1. dílu vám představíme squirting. Nevíte, co to je? Pak čtěte dál. Řekneme si totiž, jak přivést ženu k orgasmu ve spojení s výstřikem.

“Zažije-li žena mokrý orgasmus, už nikdy nechce jiný. A muž? Ten se cítí jako pán tvorstva, když mu žena tryská jako fontána pod rukama.” Laura Panská

Obsah:

Druhy ženského orgasmu

Stejně jako muž, dokáže i žena prožívat orgasmus různě. Záleží na způsobu stimulace jejích center rozkoše. Existuje několik druhů ženského genitálního vyvrcholení.

  • Klitoridální orgasmus – vzniká stimulací žaludu klitorisu
  • Vaginální (G-bodový) – vzniká stimulací vnitřní části vagíny 
  • Hluboký (čípkový/cervikální) – vzniká stimulací hluboko v pochvě v okolí čípku a je ho schopno dosáhnout přibližně 10 % žen (především v období ovulace)
  • Několikanásobný
  • Kombinovaný – klitoridální + vaginální 
  • Mokrý orgasmus (Squirt) – dochází k ženské ejakulaci (výstřiku čiré tekutiny)

Mokrý orgasmus

bod G a orgasmus bezpasaka.cz

Mokrého vyvrcholení může žena dosáhnout během sexu nebo (častěji) erotické stimulace. Pro ženu se jedná o extrémně silný, blaha plný zážitek, který jí umožní rozplynout se do nesmírné vesmírné rozkoše, při kterém během orgasmických kontrakcí vyloučí ejakulát nebo čirou tekutinu.

pokračuj ve čtení

Napsat komentář