Ženský mokrý orgasmus aneb dokonalé potěšení

mokrý ženský orgasmus broskvicky.cz

Ženský orgasmus je téma široké a pro mnoho mužů i žen stále zahalené tajemstvím. Přinášíme vám proto celý seriál, v rámci kterého se podrobně podíváme na všechny druhy ženského genitálního vyvrcholení. Nezapomínáme na vaše uspokojení a tak v každém článku najdete podrobný návod, jak konkrétního orgasmu u vaší partnerky dosáhnout. V 1. dílu vám představíme squirting. Nevíte, co to je? Pak čtěte dál. Řekneme si totiž, jak přivést ženu k orgasmu ve spojení s výstřikem.

“Zažije-li žena mokrý orgasmus, už nikdy nechce jiný. A muž? Ten se cítí jako pán tvorstva, když mu žena tryská jako fontána pod rukama.” Laura Panská

Obsah:

Druhy ženského orgasmu

Stejně jako muž, dokáže i žena prožívat orgasmus různě. Záleží na způsobu stimulace jejích center rozkoše. Existuje několik druhů ženského genitálního vyvrcholení.

  • Klitoridální orgasmus – vzniká stimulací žaludu klitorisu
  • Vaginální (G-bodový) – vzniká stimulací vnitřní části vagíny 
  • Hluboký (čípkový/cervikální) – vzniká stimulací hluboko v pochvě v okolí čípku a je ho schopno dosáhnout přibližně 10 % žen (především v období ovulace)
  • Několikanásobný
  • Kombinovaný – klitoridální + vaginální 
  • Mokrý orgasmus (Squirt) – dochází k ženské ejakulaci (výstřiku čiré tekutiny)

Mokrý orgasmus

bod G a orgasmus bezpasaka.cz

Mokrého vyvrcholení může žena dosáhnout během sexu nebo (častěji) erotické stimulace. Pro ženu se jedná o extrémně silný, blaha plný zážitek, který jí umožní rozplynout se do nesmírné vesmírné rozkoše, při kterém během orgasmických kontrakcí vyloučí ejakulát nebo čirou tekutinu.

pokračuj ve čtení

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image