Orgasmické potěšení jménem klitoris. Víme, jak na ženský penis

Klitoris a jeho stimulace je pro většinu žen nejsnazší cestou k vyvrcholení. Klitoridální orgasmus je nejčastěji tím prvním, který žena zažije. Existuje několik způsobů, jak partnerce udělat drážděním tohoto silného erotogenního bodu dobře. Znáte všechny? Pojďte s námi prozkoumat tento ženský penis zblízka. Dá se s ním užít hodně sexy zábavy.

Obsah:

Anatomie klitorisu aneb ženský penis

anatomie klitorisu bezpasaka.cz

Klitoris, neboli poštěváček, je součást pohlavních orgánů žen. Název samotný pochází z řeckého slova Kleitoris, které znamená “ten, co stráží vchod”. Jeho fyziologickým úkolem je navození pohlavního vzrušení a prožitek ženského orgasmu. 

Zatímco primárním cílem přírody při jeho vývoji bylo dovést samce a samici k rozmnožování, lidé si v prožívání erotických žhavých chvilek skrze dráždění erotogenních zón našli zálibu a kratochvíli už před mnoha stovkami let (ikdyž evropská lékařská literatura uznala existenci klitorisu až v 16. století).

Ženský klitoris pochází ze stejné tkáně, ze které se u mužů vytváří penis. Spouštěčem pro vytvoření penisu místo klitorisu je hormon testosteron. Viditelná část ženského penisu připomíná knoflík a je umístěna ve vulvě blízko zevního spojení malých stydkých pysků nad ústím močové trubice a poševním vchodem.

Klitoris je tvořen topořivými tělísky (tkání bohatou na krevní vlásečnice), zajišťující prokrvení. Tato citlivá uzlina obsahuje na 8000 nervových buněk. Jde o největší koncentraci v lidském těle. Dokonce 2x větší než v penisu. Toto místo je proto přímo stvořeno pro sexuální dráždění ženou samotnou nebo jejím partnerem/partnerkou… .

Sprcha

Pro hodně žen je masírování klitorisu proudem vody ve sprše běžná součást jejich masturbace. Je to rychle a může to opakovat znovu a znovu. Udělej si s partnerkou příjemnou chvíli a zavřete se v koupelně. Nech ji, atˇ Ti ukáže, jak to má ráda a chop se sprchy sám. 

Nech jí přijít několikrát až pod vrchol. Můžeš střídat proud vody s drážděním prsty nebo jazykem. Uvidíš, že během chvíle se ti roztřese blahem v náruči. Výhoda sprchy je jednoznačná. Můžeš si ženu pěkně připravit a pak jen přiložit jazyk nebo prsty ve finálové rovince a slíznout smetanu… .

Pokračuj ve čtení ZDE.

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image