Ženský orgasmus 3. díl – Vaginální orgasmus a bod G

vaginální orgasmus Broskvicky.cz

Vaginální orgasmus je pro mnoho žen stále neobjeveným tajemstvím. Příčin, proč se nedaří ho prožít, je mnoho stejně jako možných řešení. Rozhodně však stojí za to, pokusit se tohoto pro ženu nejsilnějšího sexuálního zážitku dosáhnout. 

Obsah:

Vaginální orgasmus

vaginální orgasmus g bod bezpasaka.cz

Vaginální orgasmus je pro většinu žen stále vzácný. Dosahuje se stimulací celého vnitřku pochvy. Je kvalitnější a intenzivnější než ten, kterého je dosaženo skrze klitoris. Častěji ho žen může dosáhnout sama, ale možné je to i s partnerem. Podmínkou úspěchu je dlouhodobá pevná erekce, trpělivost a zkušenost milence. 

Jelikož je nutno co nejvíce vyplnit vaginu, je předpokladem i dostatečná velikost penisu případně vibrátoru. Nejde pouze o stimulaci bodu G, ale o celé nitro pochvy. Pokud je maximálně prokrvené a intenzivně stimulované, stává se z vaginálního orgasmu ten nejlepší ženský sexuální zážitek.

Vaginální vs. cervikální

Jedná se o dvě různé formy dosažení orgasmus. K vaginálnímu orgasmu dochází stimulací celé vnitřní plochy pochvy. K cervikálnímu orgasmu vás dovede stimulace konkrétních izolovaných bodů uvnitř pochvy, nejčastěji G bodu nebo bodů v oblasti děložního čípku.

Dosažení vaginálního orgasmu současně s drážděním bodu G je pro ženu nejintenzivnějším zážitkem, ale dosti vzácným, protože vyžaduje dokonalou souhru partnerů.

Bájný bod G

Gräfenbergův bod se nachází na přední stěně vaginy mezi stydkou kostí a dělohou. Velikost a umístění bodu G se u každé ženy liší. Obvykle se nachází přímo za stydkou kostí, ve druhé třetině pochvy, přibližně 3–5 cm od poševního vchodu. Jeho lokalizace je pro mnoho žen (o mužích nemluvě) často obtížná. Je to lokálně zformované množství nervové tkáně, jehož stimulací lze přivodit orgasmus a v některých případech i ženskou ejakulaci.

Přestože přímé důkazy chybí, předpokládá se, že starověké kultury tento bod znaly. Záznamy ze 4. století před n. l. se zmiňují o rozdílech ženské „červené a bílé tekutiny”. Také Indiáni se ve svých lidových bájích zmiňují o tom, jak se při pohlavním styku „mísí mužské a ženské šťávy“…

pokračuj ve čtení.

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image