Získej její zájem správnou komunikací

komunikace s holkou broskvicky.cz

Podívej se na ni a čekej, než si toho všimne. Jakmile se na tebe podívá, usměj se a pomalu uhni pohledem jinam. Jestli se na tebe nějakou tu dobu dívá, je jasné, že má zájem a ty můžeš začít konverzaci.

Pokud se však dívá jinam, tvůj pohled ji nejspíš nezaujal a ona o konverzaci nemá zájem. V takovém případě by bylo jakékoliv zahájení konverzace zbytečně nucené a nepřirozené. Nikdy také nezačínej konverzaci ve chvíli, pokud se baví s jiným mužem, vždy se snaž konverzaci udělat vysoce osobní a soukromou záležitostí, která je však otevřená a příjemná.


Věř si, jinak budeš nervózní

A nervozita představuje ten největší problém. Věčné zakoktávání, mluvení o naprostých blbostech mimo téma a samozřejmě i špatná řeč těla nebudí zrovna moc důvěry. To vše vytváří přílišná nervozita, která tě blokuje. Je naprosto v pořádku být mírně napjatý z neznámého. To do určité míry chceš mít, jelikož díky tomu vysíláš vysoce přitažlivé signály, které žena může zaznamenat. Ve vysoké míře je to vak nežádoucí aspekt, který celou tvou shanu podkopává.

ČTI DÁL

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image