Zvětšení penisu aneb 5 metod, jak toho dosáhnout

Větší penis je přáním mnoha mužů. Marně je mohou ženy uklidňovat, že na velikosti nezáleží nebo že i s malým kašpárkem lze dělat velké divadlo. Muži už od puberty porovnávají velikost svého přirození s ostatními a ve sprše pokukují po nádobíčku jiných samců. Menší penis může být celoživotní příčinnou nižšího sebevědomí a zdrojem dalších negativních pocitů a prožitků. Přitom řešení, jak pánské přirození zvětšit, existuje. Možností je několik. 

Obsah:

Proč chtít větší penis?

zvětšit penis je možné bezpasaka.cz
  • Zvýšení sebevědomí v životě – muži s větším penisem mají vyšší sebevědomí a tím pádem  dosahují vyšších úspěchů. Často pracují na vyšších postech a berou více peněz.
  • Větší úspěch u žen – ženy mají rády muže s vyšším sebevědomím, jsou pro ně přitažlivější mimo jiné proto, že snáze navazují kontakt a nemají problém se sebeprezentací.
  • Zvýšení sebevědomí při sexu – když není muž spokojený s velikostí svého penisu, je stydlivější, nerad se svléká před ženou a důsledkem jsou i poruchy erekce.
  • Kvalitnější sex – u mnoha sexuálních pozic je třeba většího penisu, aby si milování mohly naplno užít obě strany.
  • Zvýšení sexuální výdrže – muži s větším penisem mají většinou větší sexuální výdrž. 
  • Šťastnější život – spokojenost s vlastním tělem, tedy i penisem, je základem šťastného života.

Vakuové pumpy

vakuové pumpy na penis bezpasaka.cz

Vakuové pumpy vytvářejí podtlak na základě kterého se v penisu nashromáždí krev a dojde k jeho dočasnému zvětšení. Při dlouhodobém používání může dojít k trvalému malému zvětšení, ale často za cenu potrhání žilek v pokožce penisu a navíc pouze v řádech několika milimetrů. Topořivé tělíska se podtlakem roztahují a pravidelné roztahování může vést k zvětšení trvalému. Spíše než na délku bude mít vliv na objem penisu.

Tato erotická pomůcka se dá velmi dobře použít pro odstranění problému s dosažením erekce. Díky ní dosáhnete tvrdší erekce a dočasného zvětšení penisu… .

Pokračuj ve čtení ZDE.

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image